X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Spis majątku

12345678910
Wyobraź sobie, że Twój dom został splądrowany przez włamywaczy. Czy uda Ci się z pamięci odtworzyć wszystkie przedmioty, które zostały skradzione? Pamiętasz dokładny model Twojego komputera, telewizora czy lodówki? A ich obecną wartość?

Wypełniając i drukując anonimowy spis majątku, możesz w przyszłości uniknąc niepotrzebnych sporów sądowych z Ubezpieczycielem. Ten dokument pomoże Ci uzyskać odszkodowanie odpowiadającemu wartości zniszczonego lub skradzionego mienia.

A może chcesz właśnie ubezpieczyć swoje ruchomości domowe i nie masz pojęcia na jaką sumę? Wypełnij spis majątku i przedstaw go swojemu agentowi. Będziesz miał pewność, że wyznaczona na tej podstawie suma ubezpieczenia będzie stanowić dokładnie takie zabezpieczenie jakiego potrzebujesz.

Na zachodzie spis majątku jest dokumentem dołączanym do polisy. W Polsce jeszcze nie ma takiej praktyki, ale warto samemu zadbać o swoje interesy.

Dlatego kliknij przycisk Dalej, przejdź do właściwego formularza spisu majątku, wypełnij go i wydrukuj.
2017 © Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.